GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Melek Mosso


Melek Mosso 11 Eylül akşamı Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Merve Özbey


Merve Özbey en sevilen şarkılarını 10 Eylül Cuma akşamı Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde sizler için söyleyecek! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Hakan Altun


Konserlerini özlediğimiz Hakan Altun 4 Eylül Cuma akşamı Vadistanbul sahnesinde dinleyicisiyle buluşuyor! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Levent Yüksel


Levent Yüksel çok sevdiğimiz şarkılarını 3 Eylül Cuma akşamı Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde sevenleri için söyleyecek! Biletler Biletix ve Jolly Joker gişelerinde!

Grup Gündoğarken ile Misafir Odası


Grup Gündoğarken ile Misafir Odası yeni konuklarıyla 19 Haziran'da JoJo'da! Sürekli üreten ve ürettiği her şarkısı çok sevilen grup Sufle ve her geçen gün yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken söz yazarı ve vokal Can Kazaz şarkılarını Misafir Odası'nda söyleyecek!

Ufuk Beydemir


23 Nisan'da bayram coşkusunu yaşadığımız Ufuk Beydemir konseri tekrar yayını ile 12 Haziran Cumartesi akşamı JoJo'da! Kaçıranlar ya da tekrar izlerim diyenler için biletler Biletix'te!

Berk Uçar


"Hiçbir Şey Yapasım Yok" şarkısıyla beğeni toplayan Berk Uçar ilk solo konseri ile JoJo'da! Şarkılarla evinize konuk olacağımız geceyi kaçırmayın. Biletler Biletix'te!

Grup Gündoğarken ile Misafir Odası


“Ellerimde Çiçekler, Gibi Gibiyim, Ankara’dan Abim Geldi, Sensiz Olmaz” gibi efsane olmuş şarkılara imza atan Gündoğarken, 28 Mayıs Cuma akşamı Misafir Oda'sında Eda Baba, Nilipek. ve Dilhan Şeşen’i ağırlıyor! Düetler, keyifli sohbetler ve unutulmaz şarkılarla JoJo'da canlı canlı gerçekleşecek performansı kaçırma!

Çağan Şengül & Yasir Miy


Çağan Şengül & Yasir Miy ikilisinin JoJo performansı çok sevilmişti! Konserin tekrar yayını ile 7 Mayıs akşamı JoJo'da buluşuyoruz! Biletler Biletix'te!