GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

Evdeki Saat


Yaptığı şarkılarla çok hızlı bir çıkış yakalayan Evdeki Saat 17 Nisan akşamı sevenleriyle JoJo'da buluşuyor! Bu canlı performansı kaçırmayın, biletler Biletix'te!

Ozbi


İlk konseriyle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Ozbi, 10 Nisan akşamı canlı performansıyla JoJo'da! Çok sevilen Ozbi şarkılarına eşlik etmek için biletini almayı unutma, biletler Biletix'te!

Türkülerle Cem Adrian


JoJo'nun ilk konserinde Jolly Joker Vadistanbul sahnesini sallayan isim Cem Adrian bu sefer karşımıza türkülerle çıkıyor! 9 Nisan akşamı bağlama performansıyla kendisine eşlik edecek isim Gökhan Kılıç'la sahne alacak sanatçının bu özel konserini kaçırma! Biletler Bietix'te!

Buray


Yüksek enerjisi ve sevilen şarkılarıyla Buray 3 Nisan akşamı JoJo'da! Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden canlı yayınlanacak konserin biletleri Biletix'te!

İkilem


Bir Sebebi Var şarkısıyla milyonlara ulaşan ve çok sevilen İkilem canlı performansıyla 2 Nisan akşamı JoJo'da! Biletler Biletixte!

Şehinşah


Geçtiğimiz ay JoJo'da sevenleriyle buluşan Şehinşah tekrar Jolly Joker Vadistanbul sahnesini sallamaya geliyor! Online konseriyle evlerimize konser enerjisini taşıyan sanatçı 20 Mart akşamı JoJo'da! Biletler Biletix'te.

İlyas Yalçıntaş


Karşımıza çıktığı ilk günden beri beğeni toplayan ve sevenleri tarafından sıkı sıkıya takip edilen isim İlyas Yalçıntaş 19 Mart akşamı JoJo'da! Jolly Joker Vadistanbul'dan canlı yayınlacak konseri kaçırma! Biletler Biletix'te!

Koray Avcı


Kendine has tarzı ve yenilikçi yorumuyla son yıllarda çalma listelerinden eksik olmayan Koray Avcı yeni albümü Seni Çok Özlüyorum'un ardından sevenleriyle JoJo'da buluşmaya geliyor! 13 Mart akşamı canlı performansını kaçırmak istemiyorsan biletler Biletix'te!

Fikri Karayel


Sevilen şarkılarını Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden canlı canlı söyleyecek Fikri Karayel 6 Mart akşamı JoJo'da! Sahne performansı çok özlenen sanatçının konserini kaçırma! Biletler Biletix'te.