İLETİŞİM

Telefon:

08505490120

E-mail:

vadistanbul@jollyjoker.com.tr

Adres:

Vadistanbul AVM - Ayazağa Mah. Cendere Cad. No:109/C Sarıyer, İstanbul

Nasıl Giderim?

Otobüs ile:

Vadistanbul Durağı

47L Binevler-Hacıosman Metro

41Y Ayazağa-Kağıthane-Yenikapı

Evyap Cami Durağı

48L Göktürk-4. Levent Metro

41 SM Ayazağa Garajı-4. Levent Metro

Araba ile:

Beşiktaş Yönü

Barbaros Bulvarı üzerinden, Büyükdere Cad. istikametine devam edin. Havalimanı-Edirne Tabelasını takip Edin. yan yolda Kemerburgaz-Ayazağa tabelasını takip edin. Ali Sami Yen Spor Kompleksini geçtikten sonra Vadistanbul tabelasından sağa dönün. Yol bitiminden sağa döndükten sonra yaklaşık 100 m sonra Vadistanbul tabelasından U dönüşü yaptığınızda Vadistanbul sağınızda kalacak.

Sarıyer Yönü

Büyükdere caddesi üzerinden Eski Büyükdere caddesi istikametinde sağa dönün. Ayazağa-Kağıthane-Kemerburgaz tabelasını takip edin. Yaklaşık 2 km sonra Vadistanbul alt geçidini göreceksiniz. AVM sağınızda kalacak.

2. Köprü Yönü

FSM köprüsünden E-6 yönünde devam edin, Ali Sami Yen Spor Kompleksi /Ayazağa/Beşiktaş/Sarıyer çıkışına girin, yan yolda Kemerburgaz-Ayazağa tabelasını takip edin. Ali Sami Yen Spor Kompleksini geçtikten sonra Vadistanbul tabelasından sağa dönün. Yol bitiminden sağa döndükten yaklaşık 100 m sonra Vadistanbul tabelasından U dönüşü yaptığınızda Vadistanbul sağınızda kalacak.

Kemerburgaz Yönü

Kemerburgaz-Cendere Yolu yönünü takip edip. Yaklaşık 10 KM sonra Vadistanbul sağınızda kalacak

Metro ile:

Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız havaray aktarmasını kullanabilirsiniz. Sabah 07:10’dan baslayan seferler hafta ici ve hafta sonu 23:10’a kadar devam etmektedir.

İLETİŞİM

KİŞİSEL BİLGİLER